Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો
