Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Audience
he: קהל יעד

en: Enable
he: איפשור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: מסר

en: Password
he: ססמה

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Export
he: ייצוא

en: Save
he: שמירה

en: Open
he: פתח

en: Add
he: הוסף

en: Path
he: מיקום

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Create
he: נוצר

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Active
he: פעיל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Advanced
he: מתקדם

en: Details
he: פירוט

en: Send
he: שלח

en: Start
he: התחלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Close
he: סגור

en: Key
he: מפתח

en: Clear
he: ניקוי

en: Source
he: מקור

en: open
he: פתוח

en: Missing
he: חסר

en: Tasks
he: משימות

en: Analyze
he: נתח
