Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Delete
hu: Töröl

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Audience
hu: Olvasók

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Variable
hu: Változó

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Open
hu: Nyitott

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Create
hu: Létrehozás

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Active
hu: Aktív

en: Done
hu: Kész

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Advanced
hu: Haladó

en: Details
hu: Részletek

en: Send
hu: Küldés

en: Start
hu: Kezdet

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Role
hu: Csoport

en: Close
hu: Bezár

en: Key
hu: Kulcs

en: Clear
hu: Törlés

en: Source
hu: Forrás

en: Invite
hu: Meghívó

en: open
hu: nyitott

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Installed
hu: Telepített

en: Environment
hu: Környezet

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Participants
hu: Résztvevők

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: E-mail addresses
hu: E-mail címek

en: Require
hu: Szükséges

en: Designer
hu: Tervező

en: Analyze
hu: Elemzés
