Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busek

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripna

en: Edit
jv: Ubah

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngekspor

en: Save
jv: Simpen

en: Open
jv: Buka

en: Add
jv: Tambah

en: Create
jv: Gawé

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusek %title?

en: Active
jv: Aktif

en: Done
jv: Rampung

en: Details
jv: Lengkape

en: Send
jv: Kirim

en: Configuration
jv: Pengaturan

en: Role
jv: Aturan

en: open
jv: mbukak

en: Installed
jv: Dipasang
