Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: ღირებულება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Active
ka: აქტიური
