Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Active
kk: Белсенді

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: open
kk: ашу
