Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (46 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Open
ku: کراوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Create
ku: درووستکردن

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Active
ku: چالاکە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Key
ku: کلیل

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: open
ku: بیکه‌وه‌

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Tasks
ku: ئەرکەکان
