Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Audience
lt: Auditorija

en: Enable
lt: Įjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Required
lt: Būtinas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Create
lt: Kurti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Send
lt: Siųsti

en: Start
lt: Pradžia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: rolė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Key
lt: Raktas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Invite
lt: Pakviesti

en: open
lt: atvira

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Participants
lt: Dalyviai

en: E-mail addresses
lt: El. pašto adresas

en: Designer
lt: Dizaineris
