Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Enable
lv: Iespējot

en: Edit
lv: Rediģēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērt

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Create
lv: Izveidot

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Details
lv: Detaļas

en: Send
lv: Sūtīt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Close
lv: Aizvērt

en: Key
lv: Atslēga

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Source
lv: Avots

en: open
lv: atvērts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: E-mail addresses
lv: E-pasta adreses.

en: Analyze
lv: Analizēt
