Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Статус

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Мессэж

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
