Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Audience
mr: श्रोते

en: Enable
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Active
mr: सक्रिय

en: open
mr: सुरु
