Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: Weight
ne: भार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Active
ne: सक्रिय

en: Details
ne: विस्तृत विवरण
