Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Closed
nl: Gesloten

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Omschrijving

en: Audience
nl: Publiek

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Variable
nl: Variabele

en: Required
nl: Vereist

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Create
nl: Aanmaken

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Gereed

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Send
nl: Versturen

en: Start
nl: Begin

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Role
nl: Rol

en: Close
nl: Sluiten

en: Key
nl: Sleutel

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Source
nl: Bron

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Environment
nl: Omgeving

en: Tasks
nl: Taken

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Require
nl: Verplicht

en: Designer
nl: Ontwerper
