Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
