Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięta

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Temat

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Variable
pl: Zmienna

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: Open
pl: Otwarty

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Timestamp
pl: Data

en: Create
pl: Utwórz

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Active
pl: Aktywna

en: Done
pl: Gotowe

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Details
pl: Szczegóły

en: Send
pl: Wyślij

en: Start
pl: Początek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Ranga

en: Close
pl: Zamknij

en: Key
pl: Klucz

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Source
pl: Źródło

en: Invite
pl: Zaproś

en: open
pl: trwa

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: Tasks
pl: Zadania

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: E-mail addresses
pl: Adresy e-mail

en: analyze
pl: analizuj

en: Analyze
pl: Analizuj
