Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conţinut

en: delete
ro: şterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Closed
ro: Închis

en: List
ro: Lista

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Edit
ro: Modifică

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parola

en: Weight
ro: Greutate

en: Variable
ro: Variabilă

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Open
ro: Deschidere

en: Add
ro: Adăugare

en: Path
ro: Cale

en: Form ID
ro: ID Formular

en: Timestamp
ro: Amprentă timp

en: Create
ro: Crează

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Active
ro: Activ

en: Done
ro: Gata

en: Advanced
ro: Avansat

en: Details
ro: Detalii

en: Send
ro: Trimitere

en: Configuration
ro: Configurare

en: Role
ro: Rol

en: Close
ro: Închidere

en: Key
ro: Cheie

en: Clear
ro: Elimină

en: Source
ro: Sursă

en: open
ro: deschis

en: Installed
ro: Instalat

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Participants
ro: Participanţi
