Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Edit
se: Rievdat

en: Close
se: Gidde
