Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: භාවිතා කරන්නාගේ නම (Username)

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Tasks
si: කාර්ය
