Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Variable
sk: Premenná

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Open
sk: Otvorené

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Active
sk: Aktívny

en: Done
sk: Hotovo

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Send
sk: Odoslať

en: Start
sk: Štart

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Key
sk: Kľúč

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Source
sk: Zdroj

en: open
sk: otvorená

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Participants
sk: Účastníci

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Require
sk: Požadované

en: Analyze
sk: Analyzovať
