Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: elemino

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Create
sq: Krijo

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Active
sq: Aktiv

en: Details
sq: Hollësi

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: open
sq: hapur
