Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (58 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Closed
sv: Stängd

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Enable
sv: Aktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Variable
sv: Variabel

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Open
sv: Öppen

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Create
sv: Skapa

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Active
sv: Aktiv

en: Done
sv: Färdig

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Advanced
sv: Utökad

en: Details
sv: Detaljer

en: Send
sv: Skicka

en: Start
sv: Från

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Role
sv: Roll

en: Close
sv: Stäng

en: Key
sv: Nyckel

en: Clear
sv: Rensa

en: Source
sv: Källa

en: Invite
sv: Bjud in

en: open
sv: pågående

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: Environment
sv: Miljö

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Participants
sv: Deltagare

en: Feedback
sv: Gensvar

en: E-mail addresses
sv: E-postadresser

en: Require
sv: Kräv

en: Analyze
sv: Analysera
