Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరిపేరు

en: Type
te: రకం

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Create
te: సృష్టించు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Details
te: వివరాలు

en: Send
te: పంపించు

en: Source
te: మూలం
