Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Body
th: เนื้อความ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Type
th: ชนิด

en: Closed
th: ปิด

en: List
th: รายการ

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Required
th: จำเป็น

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Open
th: เปิด

en: Add
th: เพิ่ม

en: Create
th: สร้าง

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Active
th: ใช้งาน

en: Details
th: รายละเอียด

en: Send
th: ส่ง

en: open
th: เปิด
