Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (49 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: delete
vi: xóa

en: Status
vi: Trạng thái

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Username
vi: Tên truy cập

en: Type
vi: Kiểu

en: Closed
vi: Đóng

en: List
vi: Danh sách

en: Subject
vi: Chủ đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Audience
vi: Độc giả

en: Enable
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Variable
vi: Biến

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất ra

en: Save
vi: Lưu

en: Open
vi: Mở

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Create
vi: Tạo

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Active
vi: Hoạt động

en: Done
vi: Xong

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Details
vi: Chi tiết

en: Send
vi: Gửi

en: Start
vi: Khởi động

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Role
vi: Vai trò

en: Close
vi: Đóng

en: Key
vi: Khóa

en: Source
vi: Nguồn

en: open
vi: đang hoạt động

en: Missing
vi: Bị mất

en: Feedback
vi: Phản hồi

en: Analyze
vi: Phân tích
