Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Taxonomy settings
es: Opciones de taxonomía

en: User settings
es: Opciones de usuario

en: Synchronization
es: Sincronización
