Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Taxonomy settings
pl: Ustawienia kategorii

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości
