Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Taxonomy settings
ru: Настройки таксономии

en: User settings
ru: Регистрация

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: Synchronization
ru: Синхронизация
