Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció
