Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Taxonomy settings
de: Kategorie-Einstellungen

en: User settings
de: Benutzereinstellungen

en: Content settings
de: Inhaltseinstellungen

en: Comment settings
de: Einstellungen für Kommentare

en: Synchronization
de: Synchronisation beginnt.
