Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Taxonomy settings
ja: タクソノミーの設定

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: Comment settings
ja: コメントの設定
