Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Taxonomy settings
uk: Настроювання таксономії

en: User settings
uk: Настроювання користувача

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Synchronization
uk: Синхронізація
