Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Taxonomy settings
fr: Paramètres de taxonomie

en: User settings
fr: Paramètres des utilisateurs

en: Content settings
fr: Paramètres du contenu

en: Comment settings
fr: Paramètres des commentaires

en: Synchronization
fr: Synchronisation
