Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy settings
gl: Axustes taxonomía

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios
