Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy settings
he: הגדרות טקסונומי

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות
