Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy settings
hr: Postavke taksonomije

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja
