Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Taxonomy settings
it: Impostazioni tassonomia

en: User settings
it: Impostazioni utente

en: Comment settings
it: Impostazioni dei commenti
