Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Comment settings
oc: Paramètres dels comentaris

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: Create missing UUIDs
oc: Crear des UUIDs mancants
