Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Taxonomy settings
pl: Ustawienia kategorii

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Create missing UUIDs
pl: Utwórz brakujące UUIDy
