Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Taxonomy settings
pt: Configurações de taxonomia

en: User settings
pt: Opções de usuário

en: Content settings
pt: Configurações de conteúdo

en: Comment settings
pt: Configurações dos comentários

en: Synchronization
pt: Sincronização
