Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Taxonomy settings
ro: Setări de taxonomie

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Comment settings
ro: Opţiuni comentarii
