Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Taxonomy settings
tr: Sınıflandırma Ayarları

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Content settings
tr: İçerik ayarları

en: Comment settings
tr: Yorum ayarları
