Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Taxonomy settings
ar: إعدادات التصنيفات

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق
