Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Taxonomy settings
be: Налады таксаноміі

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Comment settings
be: Налады каментараў
