Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy settings
bg: Настройки на речника

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите
