Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Taxonomy settings
da: Indstillinger for kategorier

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Content settings
da: Indstillinger for indhold

en: Comment settings
da: Kommentarer
