Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted
