Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Taxonomy settings
fi: Luokittelun asetukset

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Comment settings
fi: Kommentoinnin asetukset
