Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Taxonomy settings
is: Taksonomi setingar

en: User settings
is: Brúkarasetingar

en: Comment settings
is: Viðmerkingar
