Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Taxonomy settings
is: Flokkunarstillingar

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Comment settings
is: Stillingar ummæla
