Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy settings
lv: Taksanomijas iestatījumi

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi
